Chceme více heren!!!

Tisková zpráva občanského sdružení Brnění a občanského sdružení Občané pro hazard

Chceme více heren!!!

Kdo nemá štěstí ve hře, má štěstí v lásce!

Brno, Praha, 2. května 2012 – Květen, lásky čas. Občanská sdružení Brnění a Občané pro hazard dnes dopoledne uspořádala shromáždění na podporu Miroslava Kalouska. Jen díky němu má Česká republika nejvíce automatů na světě a nejvíce gamblerů. Stovky tisíc jich každoročně naházejí a prohrají v automatech desítky miliard korun. A protože kdo nemá štěstí ve hře, má štěstí v lásce, tak Miroslav Kalousek učinil z České republiky unikátní ostrov lásky, který nemá ve světě obdoby. Děkujeme.

Korunovaný patron českého hazardu, Kalousek, musí v poslední době bohužel čelit neférovým útokům Ústavního soudu, ombudsmana a dokonce i Vlády ČR. Tyto nezodpovědné instituce po Kalouskovi chtějí, aby se začal chovat podle zákona a zrušil nelegálně povolené přístroje. Podle usnesení vlády č. 156 musí dokonce napravit nezákonný stav už do půlky května.

Filip P., zamilovaný gambler z Brna, shrnuje: „Jako zástupci stovek tisíc gamblerů tato ultimáta odmítáme a naopak požadujeme, aby ministr Kalousek nařídil svým úředníků povolit další a další herny. Požadavkům vyděračů z řad ministrů a soudcokracie se nesmí ustupovat! V Českých Velenicích mají 13,5 obyvatele na jeden automat – proč mají třeba brněnští gambleři jenom jeden automat na 80 obyvatel? Kde je ona proklamovaná spravedlnost?!?

Komentáře nejsou povoleny.