Nový územní plán Brna

Územní plán Brna zasahuje do našeho každodenního života aniž si to uvědomujeme. Ovlivňuje umístění parků, silnic, nákupních center, ploch pro sport a kulturu, vzdělávání, výrobu. Ovlivňuje to, kam se bude město vyvíjet a jak.  Stávající územní plán již dosluhuje a od roku 2005 se pracuje na plánu novém.

Příprava nového plánu má tři etapy: zadání – koncept – návrh. Ve všech fázích se můžete do jeho přípravy zapojit.

Není pravda, že do územního plánování mají mluvit a rozhodovat jen odborníci! Vy žijete v tomto městě, Vy znáte zákoutí, zvyky, historii a vnímáte změny. Vy jste největšími uživateli veřejných i neveřejných prostor. Na vVs dopadne ať příznivě či nepříznivě podoba nového územního plánu.

V této sekci (levé menu) naleznete návod, jak se účinně zapojit do přípravy nového územního plánu Brna, a informace o tom, co je to institut Zástupce veřejnosti, jací zástupci v Brně vznikají a kde se můžete připojit svým podpisem k jejich případnému zmocnění.

Aktuality

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /mnt/data/accounts/k/korel/data/www/osbrneni.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Komentáře nejsou povoleny.