Lidé

Matěj Hollan

Vystudoval hudební vědu a nedostudoval management v kultuře. Má zkušenost z práce v neziskovém sektoru, divadle i politické straně. Vede kampaně Jižní centrum, Regulace hazardu. Zbavil Brno protimuzikantské vyhlášky a garáží pod Zelným trhem. Stará se o PR občanské koalice Nádraží v centru. Publikuje na blozích Aktuálně a Respektu. Složil předsednictví sdružení těsně před složením slibu do brněnského zastupitelstva v listopadu 2014.

…………………………………………………………………

Martin Šuba

……………………………………………………………………

Pavla Spurná

Vystudovala kulturní management, pracovala jako manažerka několika festivalů a různorodých kulturních akcí, dnes se v práci věnuje především ochraně spotřebitele na finačním trhu. Je také maminkou dvou synů a jedné dcery, se kterou je nyní na rodičovské. V Brnění měla na starosti petici proti výstavbě garáží pod Zelným trhem a jinak pomáhá s čím je potřeba. Aktuálně asistuje Matějovi Hollanovi na radnici.

………………………………………………………………….

Hana Chalupská

Vystudovala geografii a humanitní environmentalistiku. Pracovala ve státní správě, pro Občanské poradny, Ekologickou poradnu Veronica. Nyní je v NESEHNUTÍ a na rodičovské. V Brnění zajišťuje drobnou administrativu, grantové a inidividuální  financování, pomáhá u témat Územní plán Brna a Dejchej Brno. Je na rodičovské s Jáchymem Modřejem

………………………………………………………………….

Tomáš Hlaváček

Dokumentarista/aktivista, student na Masarykově univerzitě (obory filozofie a mediální studia). V současné době se věnuje dokumentárnímu filmu pod hlavičkou uskupení GUERILLA.film a v obměňující spolupráci pracuje na různých projektech (viz O leperiben). Krom Brnění je člen experimentální platformy 4AM/Fóra pro architekturu a média.

………………………………………………………………..

Kateřina Coufalová – architektka

……………………………………………………………….

Martin Freund – psycholog ……………………………………………………………….

Vlaďka Jelínková ………………………………………………………………..

Aleš Ziegler – právník Zeleného kruhu

………………………………………………………………..

Lukáš Lyer – ekologický poradce …………………………………………………………………

Petr Pelikán – ochránce řeky Svitavy v Maloměřicích

…………………………………………………………………..

PhDr. Zlata Hálová, CSc. – sociální psycholožka, neveřejným, ale cenným způsobem v letech 2009 – 2010 participovala na vedení protestu proti výstavbě soukromých garáží ve veřejném prostoru historického podzemí náměstí Zelný trh.

Komentáře nejsou povoleny.